Diskuze: Jack Rozparovač, vraždy a oběti

Jack Rozparovač je bezesporu jedním z nejslavnějších a nejznámějších vrahů v celé historii. Oficiálně se má za to, že Jack Rozparovač měl na svědomí „pouze“ pět obětí. Je ale možné, že jich bylo mnohem více. V době, kdy v Londýně probíhaly vraždy Jacka Rozparovače, se stalo celkem 12 „záhadných“ vražd, u kterých se dodnes nepodařilo s jistotou určit pachatele. Je možné, že obětí tohoto vraha bylo mnohem více.

Pokud máte nějaký názor nebo vlastní teorii o tom, kdo mohl být Jack Rozparovač, nebo jaké další vraždy mohl spáchat, neváhejte a podělte se o svůj názor v diskuzi na tomto webu.

  1. Janek napsal:

    Viděl jsem už několik různých dokumentů na téma Jack Rozparovač a nikdy neodolám tomu, dozvědět se něco nového. Je to fascinující případ. Brutální vraždy a přesto se vrah nikdy nedopadl. Je to skoro jako z nějakého filmového scénáře 🙂

    • Jakub napsal:

      Já si myslim, že nemohl vraždit vám roce 1988 když vraždil v roce 1888 nechápu je to stejný jako terorista šakal nikdy ho nedopadli a nikdy ho nikdy nevidel kromě mafií.

      • Project J.R. napsal:

        Určitě to nemohl být on. Na toto téma už hledám dlouho a nemohl to být on. Budeme brát v potaz to že v roce 2007 si britský podnikatel Russell Edwards koupil kapesník Catherine Eddowesové s DNA vraha který ho dal k prověření. K udivení všech

    • Dominik napsal:

      tomas velkou pravdu je to jako znejake scenare

  2. KKrak napsal:

    Můj názor je, že vrahem byl někdo o kom police moc dobře věděla. Buď to byl přímo nějaký policista, nebo někdo z “lepších” kruhů, nějaký lord nebo sir, který byl duševně vyšinutý a tak se to celé zahrálo do ztracena a jen se kolem toho mlžilo. Nezdá se mi, že by v tehdejší době, kdy to tam bylo skoro jako na vesnici, kdy každý věděl o každém všechno nebyli schopni dopadnout vraha, který vraždí opakovaně. Jedna vražda, to by se dalo pochopit, ale tolik? Pochybuji že byl tehdy Londýn tak anonymní jako současná velkoměsta

  3. Petr napsal:

    Hezká stránka, jsem vášnivý čtenář všeho co se týká Jacka Rozparovače. Díky za tenhle počin!

  4. Jack napsal:

    Já jsem Jack …. Jack Rozparovač … a jdu si pro tebe 😉

  5. Hanina napsal:

    Byl to Paroubek !!!
    Poznala jsem ho podle bradavice a táhl za sebou kolotoč a Kočku !!

  6. David Mach napsal:

    Mladým to jméno asi nic neříká. Ale pamětníci se toho spoustu dočetli o mordu Otylie Vranské. Našli ji rozčtvrcenou v kufrech v nádražní úschovně. Dodnes se neví, kdo to udělal.

  7. Linda napsal:

    Lidé jsou už příliš přízemní,aby potrestali viníka. Jacka Rozparovače už spravedlivě potrestal Bůh,když jeho duši navěky zatratil v pekle

  8. lada napsal:

    jack rozparovač byl němec který pracoval jako námořník.vraždil v londýně i new yorku.2 oběti a stejné indicie.proto vždy zmizel beze stopy.uklidil se na loď která odplula a proto ho nechytli.chytili ho v new yorku.a našli se dokumenty lodních společností které pluly do londýna a new yorku u kterých pracoval

    • LordiGirl napsal:

      důkaz??

    • Tomáš napsal:

      Něco podebného jsem chtěl napsat, ale to už jste sem napsal(a) Vy. Ještě bych dopsal že v té době se trestanci zabíjeli na elektrickém křesle, a myslím, že Jack rozparovač skončil právě tady. Důkazy sedí 2 vraždy v new yorku které ale v pořadu prima-zoom nazazněly.

    • Jirka napsal:

      To je mozne ze to byl namornik ale o to vic me zarazi ze ty rezne rany na obetech podle dostupnych zprav byly chirurgicky ciste jako od najakeho lekare

  9. Radek S. napsal:

    Sorry, ale nemůžu jinak. Pro velké množství pravopisných chyb jsou pro mne vaše stránky nestravitelné. Jste Tataři nebo vypatlaný idioti? Shoda podmětu s přísudkem se učí asi v 5. třídě ZŠ. Ach jo!

  10. vendy napsal:

    Tak zaprvé podezřelých nebylo přes 100 ale bylo jich 75 zadruhé nedávno se objevila vražedná zbran a mluví se o tom že patřila osobnímu lékaři královny Alžběty. Tím padem je docela dost možné že vrahem byl on. Zatřetí popis svědka jedné z těch vražd sedí na osobu toho lékaře. Jeho motivem byla pravděpodobně jeho žena která nemohla mít deti proto vraždění prostitutek a zohavování jejich těl.

  11. Markéta napsal:

    byla to žena…

  12. Monika napsal:

    Poprvé jsem jméno, respektive přezdívku Jack rozparovač slyšela včera 19. 6. 2013 na Prima ZOOM. To jsem viděla první dokument, okamžitě mě to začalo zajímat, ještě včera jsem ve škole dostala referát o nějakém vrahovi, do času 18:55 jsem ani netušila, o kom to budu dělat. Okamžitě, jak sem slyšela: Jack Rozparovač- 1. sériový vrah… To se mi ulevila, zadívala jsem se na dokument, a začalo mě to zajímat a toto byly 1. stránky, na který jsem narazila. ,, Super stránky” 🙂

  13. Lukáš napsal:

    Zajímá mě toto téma. Začal jsem sexovat s lehkými ženami a vždy se mi po sexu dělá špatně. Až jsem přišel na to, že jsem v minulém životě ublížil prostitutce, proto se mi v tomto životě za trest dělá při sexu s prostitutkou špatně. Myslím si, že jsem v minulém životě byl podobná zrůda jako Jack Rozparovač. Kdybych mohl Jackovi tehdá něco vzkázat, tak bych mu řekl, aby rozkošnice nevraždil, protože následný frigidní život s malou možností sexu jako odplata za to rozhodně nestojí!!!

  14. Jakub napsal:

    Je to fascinující případ , protože zavraždil tolik žen a nikdo ho nikdy nenašel. Je to záhada. Ale nechápu jak mohl zavraždit ženu v roce 1888 a v roce 1988 stejně kdyby zabíjel už od narození tak by mu stejně bylo 100 let. A on vraždil když chodil do práce. Podle britů to byl dělník. Nevím nevím.

  15. Agnes napsal:

    Tento případ mě zajímá už hodně dlouho. I když jsem nikdy neviděla žádný dokument, dokázala jsem si o tom vyhledat svoje. Ale co mě asi nejvíce pobavilo, ale zároveň i trochu překvapilo, bylo to, že v nejnovější ENIGMĚ je článek o Jacku Rozparovačovi, ve kterém je psáno, že Jack Rozparovač je pouhý výmysl novináře, aby přilákal co nejvíce čtenářů. Musela jsem se nad tím zasmát, protože je to totální blbost, protože by přece kvůli čtenářům nevraždil pět nevinných prostitutek. Vážně mě to pobavilo.

  16. Zuzana napsal:

    Dnes je na celém světě x takových “Jacků Rozparovačů”, na které se nikdy nepřijde a děsivé je to, že už to lidstvo ani nepřekvapí. Jack Rozparovač byl ve své době fascinující hlavně proto, že takovou drzost ještě moc lidí nemělo, ovšem to, co se děje dnes a jak snadno to lze ututlat…

  17. Angelica Mclay napsal:

    Občas mám pocit že jsem ten vrah.

  18. Hana Dzurová napsal:

    Vraždy žen.

  19. honza krám napsal:

    dobrý. už vim jak se veskutečnosti jmenoval našel jsem příjmení jeho otce wiliems a jack zjistili sami tím pádem to je jack wiliems první vražda se stala v boston stritt nevim jestli to ještě egzistuje poprví zavraždil v srpnu doufám že to niak pomůže ve višetřování jacka wiliemse

  20. Peta napsal:

    Něco vám všem povím,Jack ripper (rozparovač) měl odpor k ženám, prostitutkám, otázka zní proč?? a je jen jedná odpověd, protože se nakazil!! sám věděl že mu nezbývá moc času, že je HIV pozitivní, proto vraždil,rychle srpen, záři, záři, záři, a listopad poslední vražda, poslední pomsta jednoho muže který i když věděl že, zemře za chybu kterou udělal, pomstí se ženám ktere mu toto zpusobily, a vezme jim dělohu a tak dále. Kdyby se jednalo o vraha který jen podřízne hrdlo, a pak třeba, pořeže obličej, tak ano ale tím že jim odebral dělohu, i varoval ostatní muže aby neudělali stejnou chybu. No a pak už neměl proč pokračovat, tak v klidu dožil ten čas který mu zbil, nešlo mu přece o to aby ho chytli, a ještě soudili, šlo jen o pomstu.Kdo ví možna měl doma i ženu, děti, ale spíš ne, byl to muž který nebyl schopný, navázat vztah, a tak vyhledával ženy prostitutky. Pak ho pohřbily jako starého mladence, prostý pohřeb muže, muže který jsi vzal své tajemství do hrobu. Ale i svou pomstu.

    • willi napsal:

      …pozor na rozdíl mezi dělohou a vaginou. No, HIV pozitivní určitě nebyl a pokud by se mstil za nějakou pohlavní chorobu polapenou od šlapek, řezal by jinde. Jestliže bral srdce, dělohu a další vnitřnosti, bylo v tom něco “hlubšího” – tohle je o hlavě, ve které se muselo něco pokazit. Pomsta je na to málo.

Přidat reakci na Jakub

Jack Rozparovač


Místa kde vrazdil Jack Rozparovac

    Základní fakta

  • Přezdívka: Jack Rozparovač
  • Alias: vrah z Whitechapel
  • Skutečné jméno: neznámé
  • Počet obětí: 5 - ?
  • Kdy vraždil: 1888 - ?
  • Kde vraždil: Londýn, Anglie
Jack Rozparovac - dopis z pekla

Jack Rozparovac - dobové zobrazení

Copyright © 2024, všechna práva vyhrazena Jack-Rozparovac.cz
Kontakty |